RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudağımız, yüze bakıldığında burundan sonra göze çarpan en belirgin bölgelerimizden biridir ve yüz karakterinin oluşumunda önemli bir yeri vardır. Önemli olan dudak hacminin büyük olması değil, yüz hatları ile uyumlu bir olmasıdır. Yüz hatları ile uyumlu olan bir dudak, kişinin daha genç daha dinamik görünmesini sağlar.
Dudağının yüzü ile uyumundan, hacminden ve şeklinden memnun olmayan kişilerin dudağının istediği forma gelmesini sağlamak için dudağa yapılan enjeksiyona dudak dolgusu denilir. Günümüzde bu işlem için sıkça kullanılan madde, cilt altındaki dokulara en yakın içerikleri barındıran hyalüronik asittir. Hyalüronik asit sentetik bir madde olmasına rağmen, vücut dokularına mükemmel uyum sağlar ve alerji yapma riski hemen hemen hiç yoktur. Su tutma özelliği ile dokulara hacim kazandırır ve cildin nemlenmesini sağlayarak fresh bir görüntü verir.

 

Dudak Dolgusu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hasta Yorumları

Makalelerimiz

Dudak Dolgusu Detaylı Bilgi Al

Yorum Yap "Dudak Dolgusu"

 1. Zehra Keskin

  Merhaba dudak dolgusu için kullanılan dolgu miktarına göre fiyatları da değişiyor mu?

 2. Sıla Kara

  Tatil için bir süre Antalya civarında olacağım. Kısa sürede tamamlanabilirse Erkan hocaya danışmak ve dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Tabi ki şişlik olmaması da önemli

 3. Melek Kara

  Dudaklarımın boyutundan çok rahatsızım en kısa sürede dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Ama bir arkadaşım geçen senelerde çok yüksek ücret ödediği için cesaret edemiyorum. 2020 yılı için dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

  • Mediface Destek Ekibi

   Merhaba yasa gereği internet sitemizde fiyat paylaşamıyoruz efendim. Bu tip uygulamalarda doktor muayenesi olmadan fiyat vermek ne yazık ki sağlıklı olmuyor. Muayene sırasında doktor kişinin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacak ideal miktarı hastamızla beraber belirlemekte yada kendisine tavsiyede bulunmaktadır.

 4. Aysel Yalçın

  Bir çok kişi yaptırıyor ama siz emzirme döneminde dudak dolgusu işlemini tavsiye etmiyorsunuz sanırım?

Yorum bırak

Haritada Göster

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

WhatsApp

Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

info@mediface.com.tr

E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz