Dudak Dolgusu - Antalya Mediface Tıp Merkezi
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Dudak Dolgusu

  Dudak Dolgusu

  Dudağımız, yüze bakıldığında burundan sonra göze çarpan en belirgin bölgelerimizden biridir ve yüz karakterinin oluşumunda önemli bir yeri vardır. Önemli olan dudak hacminin büyük olması değil, yüz hatları ile uyumlu bir olmasıdır. Yüz hatları ile uyumlu olan bir dudak, kişinin daha genç daha dinamik görünmesini sağlar.
  Dudağının yüzü ile uyumundan, hacminden ve şeklinden memnun olmayan kişilerin dudağının istediği forma gelmesini sağlamak için dudağa yapılan enjeksiyona dudak dolgusu denilir. Günümüzde bu işlem için sıkça kullanılan madde, cilt altındaki dokulara en yakın içerikleri barındıran hyalüronik asittir. Hyalüronik asit sentetik bir madde olmasına rağmen, vücut dokularına mükemmel uyum sağlar ve alerji yapma riski hemen hemen hiç yoktur. Su tutma özelliği ile dokulara hacim kazandırır ve cildin nemlenmesini sağlayarak fresh bir görüntü verir.

   

  Dudak Dolgusu Hakkında Sık Sorulan Sorular

  Hasta Yorumları

  Makalelerimiz

  Dudak Dolgusu Detaylı Bilgi Al

   Yorum Yap "Dudak Dolgusu"

   1. Zehra Keskin

    Merhaba dudak dolgusu için kullanılan dolgu miktarına göre fiyatları da değişiyor mu?

   2. Sıla Kara

    Tatil için bir süre Antalya civarında olacağım. Kısa sürede tamamlanabilirse Erkan hocaya danışmak ve dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Tabi ki şişlik olmaması da önemli

   3. Melek Kara

    Dudaklarımın boyutundan çok rahatsızım en kısa sürede dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Ama bir arkadaşım geçen senelerde çok yüksek ücret ödediği için cesaret edemiyorum. 2020 yılı için dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

    • Mediface Destek Ekibi

     Merhaba yasa gereği internet sitemizde fiyat paylaşamıyoruz efendim. Bu tip uygulamalarda doktor muayenesi olmadan fiyat vermek ne yazık ki sağlıklı olmuyor. Muayene sırasında doktor kişinin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacak ideal miktarı hastamızla beraber belirlemekte yada kendisine tavsiyede bulunmaktadır.

   4. Aysel Yalçın

    Bir çok kişi yaptırıyor ama siz emzirme döneminde dudak dolgusu işlemini tavsiye etmiyorsunuz sanırım?

   Yorum bırak

   Haritada Göster

   Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

   WhatsApp

   Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

   info@mediface.com.tr

   E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz