Göz Altı Işık Dolgusu - Antalya Mediface Tıp Merkezi
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Göz Altı Işık Dolgusu

  Göz Altı Işık Dolgusu

  Göz altı bölgesinde orbita olarak adlandırılan ince kemik ile cildimiz arasında çoğunluğu yağdan oluşan bir doku vardır.Genetik, yaşlanmaya, uykusuzluk, alerji ve alkol tüketimine bağlı olarak; göz altındaki bu yağ dokusunun azalmasından ya da yer değiştirmesinden dolayı kemik ile cilt arasında boşluklar çukurluklar oluşur. Bu durum kişinin yorgun, mutsuz ve yaşlı görünmesine yol açar. Ayrıca, bu boşluğun oluşturduğu gölgelenme nedeniyle cildimiz daha koyu gözükür. Bu bölgelere yönelik renk farklılığını azaltmak için yapılan işleme ışık dolgusu  denir. Günümüzde bu işlem için sıkça kullanılan madde, cilt altındaki dokulara en yakın içerik maddeleri   hyalüronik asitler barındırır. Hyalüronik asit sentetik bir madde olmasına rağmen, vücut dokularına mükemmel uyum sağlar ve işlem yapılan kişini alerji  riski hemen hemen hiç bulunmamaktadır. Su tutma özelliği ile dokulara hacim kazandırır ve cildin nemlenmesini sağlayarak cilde fresh bir görüntü verir.

   

  Göz Altı Işık Dolgusu Konusunda Sık Sorulan Sorular

  Hasta Yorumları

  Makalelerimiz

  Göz Altı Işık Dolgusu Detaylı Bilgi Al

   Yorum Yap "Göz Altı Işık Dolgusu"

   1. İrem Demir

    Göz altı dolgusu çukurlar için mi yoksa morlukları da kaybediyor mu ? tavsiyeyle buldum sizi bilgi verebilir misiniz fiyatları nasıl?

   2. Cemal Ateş

    Yıllarca bilgisayar başında çalıştım göz altlarımın durumundan hiç memnun değilim. Göz altı dolgusu ile daha aydınlık görünür mü? işlem nasıl gerçekleşiyor iğneden biraz korkuyorum, Mediface’e gelsem doktor ile görüşüp bilgi alabilmek mümkün mü yaptırmadan önce

   Yorum bırak

   Haritada Göster

   Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

   WhatsApp

   Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

   info@mediface.com.tr

   E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz