RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı bölgesinde orbita olarak adlandırılan ince kemik ile cildimiz arasında çoğunluğu yağdan oluşan bir doku vardır.Genetik, yaşlanmaya, uykusuzluk, alerji ve alkol tüketimine bağlı olarak; göz altındaki bu yağ dokusunun azalmasından ya da yer değiştirmesinden dolayı kemik ile cilt arasında boşluklar çukurluklar oluşur. Bu durum kişinin yorgun, mutsuz ve yaşlı görünmesine yol açar. Ayrıca, bu boşluğun oluşturduğu gölgelenme nedeniyle cildimiz daha koyu gözükür. Bu bölgelere yönelik renk farklılığını azaltmak için yapılan işleme ışık dolgusu  denir. Günümüzde bu işlem için sıkça kullanılan madde, cilt altındaki dokulara en yakın içerik maddeleri   hyalüronik asitler barındırır. Hyalüronik asit sentetik bir madde olmasına rağmen, vücut dokularına mükemmel uyum sağlar ve işlem yapılan kişini alerji  riski hemen hemen hiç bulunmamaktadır. Su tutma özelliği ile dokulara hacim kazandırır ve cildin nemlenmesini sağlayarak cilde fresh bir görüntü verir.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Konusunda Sık Sorulan Sorular

Hasta Yorumları

Makalelerimiz

Göz Altı Işık Dolgusu Detaylı Bilgi Al

Yorum Yap "Göz Altı Işık Dolgusu"

  1. İrem Demir

    Göz altı dolgusu çukurlar için mi yoksa morlukları da kaybediyor mu ? tavsiyeyle buldum sizi bilgi verebilir misiniz fiyatları nasıl?

  2. Cemal Ateş

    Yıllarca bilgisayar başında çalıştım göz altlarımın durumundan hiç memnun değilim. Göz altı dolgusu ile daha aydınlık görünür mü? işlem nasıl gerçekleşiyor iğneden biraz korkuyorum, Mediface’e gelsem doktor ile görüşüp bilgi alabilmek mümkün mü yaptırmadan önce

Yorum bırak

Haritada Göster

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

WhatsApp

Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

info@mediface.com.tr

E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz