Uyluk Germe - Antalya Mediface Tıp Merkezi
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Uyluk Germe

  Uyluk Germe

  Bacak içi sarkmalar,cilt gevşeklikleri sebebiyle bacak estetiğinin bozulması kadınların en sık rahatsız olduğu sorunlardan biridir. Hızlı kilo değişiklikleri,spor yapamama ve yaşlanma bacak estetiğinin bozulmasına sebep olmaktadır. İç bacak sorunları estetik problemlerin yanı sıra yürürken sürtünmeye yol açarak da kişileri  rahatsız edebilir. Oldukça ince cilt yapısı nedeni ile düzeltilmesi zor bir bölge olan iç bacaklara yönelik çeşitli tedavi yöntemleri mevcuttur.

  uyluk germe nedir

  Uyluk Germe nedir?

  Uyluk Germe uylukların üst ve iç tarafında oluşan cilt gevşekliğinin ve yağlanmanın giderilmesidir. Bacakları tamamen inceltmemekle beraber, bacakların görünümde bir miktar incelme olacaktır.

  Uyluk Germe ameliyatları kimlere yapılır?

  Uyluk germe ameliyatları genellikle cildin elastikiyet yapısını kaybetmiş kişilere yapılır. Özelliklesık  kilo alıp verme sonucunda  uylukların iç ve üst taraflarında oluşan gevşeme artar. Bazı cilt tipleri gevşemeye daha fazla  eğilimlidir. Bu tip hastalarda sorun daha erken yaşlarda ortaya çıkabilir. Bazı hastalarda problem sadece ciltteki gevşeme iken, bazılarında yağ fazlası da bulunmaktadır.

  Uyluk Germe ameliyatları nasıl yapılır?

  Uyluk germe ameliyatı genel anestezi altında yapılmaktadır. Kasık kıvrımlarının içlerinden arka tarafa doğru elips şeklinde bir kesiyle fazla deri ve yağ dokusu çıkartılır. Uygulamadan sonra hastanın günlük aktivitelerine 1 hafta ara verip, dinlenmesi gerekmektedir. Ameliyatın süresi yapılan işlem ve bölgeye bağlı olarak ortalama 2 - 3 saat sürmektedir.

  Uygulama sonrasında şişlik ve ödem oluşması normaldir. Hastaların korse kullanması tavsiye edilmektedir. Ameliyatın sonuçları oldukça memnun edici ve kalıcıdır.

  Uyluk Germe Hakkında Sık Sorulan Sorular

  Uyluk Germe Hakkında Hasta Yorumları

  Makalelerimiz

  Uyluk Germe Hakkında Detaylı Bilgi Al

   Haritada Göster

   Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

   WhatsApp

   Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

   info@mediface.com.tr

   E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz